Детрімакс інструкція із застосування

Склад

Детрімакс® 1000 – (на 1 капсулу): вітамін D3 (холекальциферол) 25 µg (мкг) – 1000 IU (МО) допоміжні речовини: сафлорова олія; оболонка: желатин, гліцерин, вода

Детрімакс® 2000 – (на 1 капсулу): вітамін D3 (холекальциферол) 50 µg (мкг) – 2000 IU (МО) допоміжні речовини: сафлорова олія; оболонка: желатин, гліцерин, вода

Детрімакс® 4000 – (на 1 капсулу): вітамін D3 (холекальциферол) 100 µg (мкг) – 4000 IU (МО) допоміжні речовини: сафлорова олія; оболонка: желатин, гліцерин, вода

Рекомендації щодо застосування

Детрімакс® 1000

Дієтична добавка до раціону харчування – додаткове джерело вітаміну D3; сприяє зміцненню та належному функціонуванню імунної, нервової та м’язової систем, допомагає підтримувати кістки та зуби в здоровому стані, стимулює всмоктування кальцію та фосфору з шлунково-кишкового тракту.

 

Детрімакс® 2000

Дієтична добавка до раціону харчування – додаткове джерело вітаміну D3; сприяє зміцненню та належному функціонуванню імунної, нервової та м’язової систем, допомагає підтримувати кістки та зуби в здоровому стані, стимулює всмоктування кальцію та фосфору з шлунково-кишкового тракту.

 

Детрімакс® 4000

Дієтична добавка до раціону харчування – додаткове джерело вітаміну D3 для дорослих, що мають підтверджений недостатній рівень споживання вітаміну D3. Сприяє зміцненню та належному функціонуванню імунної, нервової та м’язової систем, допомагає підтримувати кістки та зуби в здоровому стані, стимулює всмоктування кальцію та фосфору з шлунково-кишкового тракту.

Застереження

Детрімакс® 1000, Детрімакс® 2000, Детрімакс® 4000

Гіперчутливість до вітамину D та прояви інтоксикації вітамином D;
виражені порушення функції нирок, сечокам’яна хвороба, підвищений вміст кальцію і / або фосфору в крові, активні форми туберкульозу легенів, саркоїдоз, підвищена чутливість до окремих компонентів.

У період вагітності або годування груддю вітамін D3 повинен надходити до організму у необхідній кількості. Вітамін D3 слід застосовувати у період вагітності лише у разі потреби у строго рекомендованому дозуванні відповідно до рекомендацій лікаря. Не перевищувати рекомендовану порцію для щоденного споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.   Не вживати після строку придатності зазначеного на упаковці. Перед споживанням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Кількість (порція) дієтичної добавки, рекомендована для щоденного споживання

Детрімакс® 1000

Дітям віком від 6-ти років по 1 капсулі 1 раз на 2 дні та дорослим по 1 капсулі 1 раз на день під час вживання їжі, запиваючи водою.

Детрімакс® 2000

Дорослим по 1 капсулі 1 раз на  день під час вживання їжі, запиваючи водою.

Детрімакс® 4000

Дорослим по 1 капсулі 1 раз на 2 дні під час вживання їжі, запиваючи водою.

Тривалість курсу споживання

Детрімакс® 1000 – 30 днів.  Більш тривале споживання узгоджується з лікарем. За рекомендацією лікаря рекомендована добова порція дієтичної добавки та тривалість курсу споживання можуть бути змінені індивідуально.

Детрімакс® 2000 – 4-8 тижнів.  Більш тривале споживання узгоджується з лікарем. За рекомендацією лікаря рекомендована добова порція дієтичної добавки та тривалість курсу споживання можуть бути змінені індивідуально.

Детрімакс® 4000 – 4-8 тижнів.  Більш тривале споживання узгоджується з лікарем. За рекомендацією лікаря рекомендована добова порція дієтичної добавки та тривалість курсу споживання можуть бути змінені індивідуально.

Форма випуску

Капсули масою 150 mg (мг), по 60 капсул у картонній коробці (4 блістери по 15 капсул)

Умови зберігання

Зберігати у первинній упаковці виробника при температурі від +15°C до +25°C.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності

3 роки.

Виробник

Куртіс Хелс Капс С.А. (Curtis Health Caps S.A.)

Адреса виробництва: Висоготово, вул. Баторовска, 52, 62-081 Пшезмерово, Польща (Manufacturing site: Wysogotowo, ul. Batarowska 52, 62-081 Przeźmierowo, Poland для Юніфарм Лабораторіз Лімітед, (Unipharm Laboratories Limited), Юридична адреса: 38/39 Фіцвільям Сквер Вест, Дублін 2, DO2 NX53, Ірландія (38/39 Fitzwilliam Square West, Dublin 2, DO2 NX53, Ireland).

Телефон в Україні: +38 044 594 70 00